Proforma dla firm

Przy finalizacji zamówienia wybierz przelew tradycyjny

14 dni na zwrot

Szybko i bezproblemowo

Darmowa wysyłka od 500 zł

Bo po co płacić za przesyłkę skoro można za darmo :-)

14 dni na zwrot

Szybko i bezproblemowo

Darmowa wysyłka od 500 zł

Bo po co płacić za przesyłkę skoro można za darmo :-)

  • Wacom MobileStudio Pro 13 - graficzna stacja robocza z wbudowanym tabletem ekranowym, procesor i7 512GB gen2, piórko Pro Pen2

Kod producenta: DTHW1321HK0B
Brak towaru
15709.26
Wpisz swój e-mail
Dostępność 0 szt.
EAN 4949268621823
Komputer graficzny Wacom MobileStudio Pro 13 i7 512GB gen2

Mobile Studio Pro to w zasadzie dużej mocy komputer ze zintegrowanym tabletem graficznym, który jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych aplikacji graficznych. Łączy wysokiej jakości monitor, doskonały tablet graficzny, wydajny engine i niezawodny system operacyjny.

Wacom MobileStudio Pro 13 jest w stanie sprostać wymaganiom zaawansowanych programów graficznych 2D, 3D i CAD. Połączenie procesora Intel® i7, pojemnego dysku oraz wydajnej pamięci do szybkiego przetwarzania danych sprawia, że nawet renderowanie i wyświetlanie dużych obrazów nie spowolni Twojego urządzenia. Wydajna karta graficzna Intel® Iris™ Plus Graphics 655 idealnie sprawdza się do pracy z grafiką, animacją, wideo, CAD i zdjęciami. Łączność Thunderbolt zapewnia natomiast wysoką prędkość transferu danych.

Dodawane do tego modelu piórko Wacom Pro Pen 2 jest najbardziej czułym, najdokładniejszym i najbardziej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Dzięki dokładnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu odpowiednie nachylenie, piórko jest niezwykle precyzyjne i wygodne w obsłudze. Do jego działania nie jest potrzebna bateria ani ładowanie.

Kluczowe zalety i funkcje:
• Potężna moc obliczeniowa, lekka obudowa w eleganckiej, smukłej formie.
• Precyzyjne piórko najnowszej generacji - Wacom Pro Pen 2
• Dostępne modele w dwóch wielkościach: 13" i 16"
• Podstawka Wacom Stand z czterema poziomami regulacji pozwala na komfortowe korzystanie podczas pracy i daje się złożyć na czas podróży.
• Przyciski ExpressKey™ i okrągłe menu, jak również przyciski na piórku są konfigurowalne (niezależnie dla każdej aplikacji), w połączeniu z ekranem reagującym na gesty wielodotykowe oferują proste skróty klawiaturowe oszczędzające czas i ułatwiające pracę.
• Opcjonalnie możliwe jest dokupienie klawiatury bezprzewodowej Wacom oraz modułu Wacom Link, który umożliwia podłączenie Wacom MobileStudio Pro do innego komputera (Mac lub PC) i korzystania z niego jak ze standardowego wyświetlacza Cintiq.

Pełen opis i specyfikacja na stronie: https://tabletygraficzne.pl/produkt/wacom-mobilestudio-pro-13/
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep jest w tej chwili wyłączony. Przepraszamy za niedogodności.