• Sony Konsola PlayStation 5 PS5 Blu-Ray (BC)

PlayStation 5 wyróżnia się ultraszybkim dyskiem SSD, obsługą 4K oraz padem DualSense z efektami dotykowymi i adaptacyjnymi efektami „Trigger". PS5 może pochwalić się kompatybilnością wsteczną z grami PS4.

Brak towaru
4838.79
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Konsola SONY PlayStation 5 Blu-Ray

PlayStation 5 to konsola, na którą świat gamingu czekał bardzo długo. Ultraszybki dysk SSD w połączeniu z efektami dotykowymi, adaptacyjnymi efektami „Trigger" oraz 3D Audio wprowadzają użytkownika w niezwykle realistyczny świat gier. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa 4K w 120 klatkach na sekundę, dzięki której gra będzie tak płynna, jak jeszcze nigdy.

Marka SONY zaprojektowała zupełnie nowy kontroler DualSense, który nie tylko świetnie wygląda, ale też zapewnia wyjątkowe wrażenia. Podwójne aktuatory pozwalają poczuć fizyczną reakcję na ruchy w grze, dzięki czemu możemy wyczuć każdy strzał czy też nierówną nawierzchnię podczas jazdy wybranym pojazdem. Adaptacyjne efekty „Trigger" naśladują napięcie liny czy łuku w niektórych grach, co gwarantuje zupełnie nowe odczucia.

Pad DualSense do PS5 to też wbudowany mikrofon, który może być wyłączony przyciskiem wyciszającym. Gniazdo 3,5 mm pozwala na podłączenie zestawu słuchawkowego, a przycisk tworzenia daje graczom jeszcze więcej możliwości. Za jego pomocą użytkownicy PlayStation 5 mogą tworzyć treści związane z grami i transmitować swoją rozgrywkę. Warto wspomnieć, że uzupełnianie energii w kontrolerze odbywa się za pomocą kabla USB typu C lub opcjonalnej stacji ładującej.

Niestandardowa integracja systemów konsoli PlayStation 5 sprawia, że dane z dysku SSD są odczytywane z oszałamiającą szybkością. Dodatkowo funkcja śledzenia promieni gwarantuje nowy poziom realizmu, a to wszystko poprzez generowanie naturalnych cieni i odbić. PS5 może pochwalić się kompatybilnością wsteczną, dzięki czemu ponad 4 tysiące gier stworzonych na PS4 może być uruchamianych na konsoli PlayStation 5.

Właściwości:

  • ultraszybki dysk SSD,
  • nowy kontroler z efektami dotykowymi oraz efektami „Trigger",
  • obsługa 4K w 120 kl/s,
  • funkcja śledzenia promieni,
  • kompatybilność wsteczna z grami PS4.

Procesor AMD Ryzen Zen 2
PN 711719709190
CN kod 84716070
Łączność Bluetooth 5.1, LAN, Wi-Fi
Porty 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x USB-C, 3 x USB
Rodzaj dysku SSD
Konsola - rodzaj PlayStation 5
Układ graficzny AMD RDNA 2.0
Pamięć RAM [GB] 16
Pojemność dysku [GB] 825
Napęd optyczny Blu-Ray
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci