• Samsung TV hotelowy 32EF690 HG32EF690DBXEN 32cale

Kod producenta: HG32EF690DBXEN
2340.91
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 20 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 29
Dostępność 0 szt.
Waga 8.9 kg

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 796796354

Zostaw telefon

Smart TV Samsung HE690 32"
W dzisiejszym szybko rozwijającym się przemyśle hotelowym komfortowa atmosfera i komfort są kluczem do sukcesu - zarówno dla gości, którzy chcą wyjątkowego pobytu, jak i dla personelu hotelowego, który szuka bardziej wydajnych sposobów świadczenia tej usługi. Dzięki szerokiej kompatybilności i intuicyjnej konstrukcji nowy wyświetlacz Samsung HF690 zapewnia entuzjastycznych klientów w branży hotelarskiej. Obsługiwany przez potężny system operacyjny Tizen, seria HF690 oferuje atrakcyjną zawartość i szybki dostęp do ważnych usług za pośrednictwem dostosowanych, łatwych w nawigacji menu. Ponadto poprawione bezpieczeństwo wyświetlaczy zapewnia gościom większą prywatność oraz umożliwia menedżerom tworzenie, testowanie i publikowanie aplikacji internetowych w celu ponownego rozszerzenia funkcjonalności.

Wysoka wydajność grafiki z poprawionym bezpieczeństwem
Telewizory hotelowe Samsung obsługiwane przez wydajny system operacyjny TIZEN zapewniają bezproblemowe dostarczanie ważnych treści i informacji o hotelach. System operacyjny TIZEN wyposaża każdy monitor w ścisłą, trójwarstwową strukturę bezpieczeństwa, która zapewnia dodatkową ochronę po stronie aplikacji, platformy i systemu. To zwiększone bezpieczeństwo pozwala zintegrowanemu oprogramowaniu TIZEN H.Browser na renderowanie treści 2D i 3D oraz uzyskanie krótszych czasów przesyłania.

Proste i kompatybilne tworzenie aplikacji internetowych
Oprócz zaawansowanej wydajności graficznej, technologia H.Browser firmy Samsung umożliwia szybkie i dokładne tworzenie aplikacji bez względu na to, gdzie jesteś. Wszystkie aplikacje można tworzyć i zapisywać w systemie TIZEN OS i są one kompatybilne z systemem operacyjnym. Aplikacje są obsługiwane przez zaawansowany zestaw programistyczny (SDK). Narzędzia platformy Web Simulator i Remote Web Inspector (RWI) udoskonalają aplikacje poprzez testy bezpieczeństwa i wydajności w czasie rzeczywistym.

Dostosowane menu główne dla gości
Wbudowana platforma TIZEN pozwala menedżerom spersonalizować menu wyświetlaczy, aby spełnić unikalne usługi i oferty ich marek. Obejmuje to dodawanie indywidualnie umieszczonych obrazów i logo w tle. Kierownicy hoteli mogą instalować i usuwać nieograniczoną liczbę symboli funkcyjnych i symboli informacyjnych na dolnym pasku przewijania. Umożliwia to gościom i menedżerom swobodne i wydajne przenoszenie interfejsu użytkownika.

Lepsza łączność przy mniejszej konserwacji
Szeroka łączność przekształca telewizory hotelowe Samsung w wygodne stacje do pracy lub zabawy. Wbudowany interfejs Ethernet zapewnia bezpieczne, zgodne z IP połączenie dla działalności biznesowej i obsługuje różne funkcje w miejscu pracy. Po pracy goście mogą cieszyć się komfortem własnego domu w pokoju hotelowym. Zapewnia to bezproblemowa transmisja telewizyjna i transmisja muzyki przez Bluetooth.

Scentralizowane zarządzanie w czasie rzeczywistym
Jako jednolite rozwiązanie do zarządzania treścią, LYNK REACH 4.0 obsługuje sieci LAN, Wi-Fi i infrastrukturę koncentryczną, które wzmacniają zarządzanie hotelem, monitorowanie i funkcje usług gości. Scentralizowane monitorowanie platformy LYNK REACH 4.0 w czasie rzeczywistym optymalizuje prace konserwacyjne. Kierownicy hoteli mają możliwość wyboru poszczególnych wyświetlaczy lub grup wyświetlaczy, a tym samym rozwiązywania problemów na wczesnym etapie.

Spersonalizowana usługa w całym tekście
Hotele mogą również korzystać z platformy LYNK REACH 4.0, aby wysyłać spersonalizowane wiadomości do gości odpowiadających ich indywidualnemu pobytowi lub zainteresowaniom. Kiedy goście się meldują, operatorzy hoteli mogą powitać ich osobistą wiadomością i przedstawić oferty lub zaprezentować obiekt. Po zakończeniu pobytu LYNK REACH 4.0 umożliwia gościom ekspresowe wymeldowanie w celu uniknięcia niedogodności i zwiększenia komfortu.

Wygodne i dokładne zarządzanie pokojem
Użytkownicy hotelowej telewizji mogą korzystać ze zintegrowanej technologii LYNK HMS, aby wygodnie i wydajnie zarządzać ustawieniami pokoju oraz komunikacją między gośćmi a pracownikami. Rozwiązanie LMSK HMS Room Management Solution (RMS) optymalizuje konserwację hotelu i zapewnia lepszy przegląd wydajności urządzenia i zużycia energii w pokojach hotelowych. Uzupełniająca usługa kontroli w pokoju (IRC) umożliwia gościom zarządzanie oświetleniem, zasłonami i treściami telewizyjnymi za pośrednictwem przyjaznego interfejsu.

Zaskocz gości niskimi kosztami
Technologia LYNK HMS firmy Samsung umożliwia operatorom hoteli przyjemny i niezapomniany pobyt, a jednocześnie jest opłacalny. Platforma Energy Management Solution (EMS) indywidualnie dostosowuje ciepło i klimatyzację pomieszczeń, unikając w ten sposób wydatków na energię w pustych pokojach. Rozwiązanie do zarządzania treścią (CMS) firmy LYNK HMS optymalizuje rozwój i dystrybucję treści w całym hotelu, ułatwiając wysyłanie ważnych wiadomości.

Informacje o produkcie
Model

32EF690

Panel LED
Przekątna ekranu 32''
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-T2 HD
DVB-T2
DVB-C
DVB-T2 (HEVC)
Analogowy
DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
DLNA Tak
Funkcje EPG
Odtwarzanie napisów
Ulubione kanały
Wielojęzyczne menu OSD
Zegar
Automatyczne wyłączenie
Automatyczne skanowanie kanałów
System dźwięku

Dolby Digital Plus

Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Procesor

4-rdzeniowy

Bluetooth Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
2 x Gniazdo CI/Cl+
1 x Wejście antenowe
1 x AV
1 x RJP (Remote Jackpack)
1 x RJ-12
1 x RJ-45 LAN
1 x Audio out
Pobór mocy 41 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot TM1240A
  • Baterie do pilota
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi
  • Zestaw do montażu na stojaku
Wysokość 434 mm
Wysokość z podstawą 484 mm
Szerokość 730 mm
Głębokość 55 mm
Głębokość z podstawą 193 mm
Waga 5.7 kg
Waga z podstawą 7.3 kg
Przekątna ekranu 32''
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Bluetooth Tak
System TV Smart TV
Panel LED
Tuner TV Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 (HEVC), DVB-T2 HD
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci