• Samsung Monitor profesjonalny QM85R 85 cali Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840x2160 (UHD S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi/BT 3 lata d2d (LH85QMREB

Kod producenta: LH85QMREBGCXEN
Brak towaru
22659.40
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Cena przesyłki 85
Kurier 85
Dostępność 0 szt.
Waga 71 kg

Monitor Samsung 85 cali QM85R LH85QMREBGCXEN

Wyświetlaj dowolne treści w ultrawysokiej rozdzielczości i niewiarygodnie bogatych kolorach na smukłych, wydajnych oznakowaniach.

Zainteresuj klientów realistycznymi obrazami dzięki rozdzielczości ultra wysokiej rozdzielczości

Zapewnij jakość obrazu na poziomie UHD nawet przy treściach o niższej rozdzielczości dzięki innowacyjnej technologii skalowania UHD i unikalnym funkcjom poprawiającym jakość obrazu

Dynamic Crystal Color pozwala widzom cieszyć się szerszym spektrum kolorów, aż do miliarda odcieni

Czas ulepszyć swój wyświetlacz

Nowe wyświetlacze Samsung z serii QMR zapewniają najlepszą w swojej klasie rozdzielczość UHD, a także inteligentne skalowanie do rozdzielczości UHD i bogate, nieskazitelne kolory dzięki technologii Dynamic Crystal Color, a wszystko to w smukłej obudowie. Nowa seria QMR firmy Samsung zapewnia ultrawysoką rozdzielczość 4K, tworząc realistyczne obrazy o wyższej jakości niż kiedykolwiek wcześniej.

Procesor Crystal 4K

Inteligentna technologia upscalingu UHD, zapewniona przez procesor Crystal 4K firmy Samsung, umożliwia podniesienie jakości treści opracowanych w niższej rozdzielczości do poziomu UHD. Wykonuje również przywracanie krawędzi i redukcję szumów, aby zoptymalizować tekst i obrazy na ekranie.

Dynamiczny wyświetlacz kryształowy

Seria QMR jest wyposażona w Dynamic Crystal Display, wykorzystujący 10-bitowe przetwarzanie w celu uzyskania nieskazitelnej ekspresji kolorów, umożliwiając widzom korzystanie z szerszego spektrum kolorów do miliarda odcieni. Zgodność z HDR + konwertuje treści w standardowej rozdzielczości do jakości HDR, zapewniając ostrzejszy kontrast i żywsze kolory.

Doskonały widok z nieoślepiającym wyświetlaczem

Seria QMR obejmuje niezawodne, nieoślepiające panele, które zapewniają lepszą widoczność ze wszystkich stron, o każdej porze dnia, umożliwiając firmom dostarczanie dokładnych informacji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w miejscach, w których jasne i dokładne informacje mają kluczowe znaczenie, takich jak lotniska i stacje podmiejskie.

Smukła i symetryczna konstrukcja

Seria QMR charakteryzuje się całkowicie nową symetryczną konstrukcją, która upraszcza montaż na ścianie i zapewnia bezproblemową instalację. Płaski tył i smukła głębokość zapewnią wyświetlacz, który przetrwa próbę czasu.

Czyste zarządzanie kablami

Dzięki nowej funkcji prowadnic kablowych QMR, sprzedawcy detaliczni mogą ukryć zabrudzone kable. Pozwala to na czyste i atrakcyjne wizualnie zakupy dla klientów, nawet gdy tył wyświetlacza jest widoczny.

Potężne, kompleksowe rozwiązanie

SSSP to kompleksowe rozwiązanie, które upraszcza instalację i konserwację. Dzięki Tizen 4.0 firmy mogą cieszyć się łatwym rozwojem, wzmocnionymi możliwościami dzięki wielu formatom i standardom sieciowym oraz bezpieczną ochroną.

Samsung Workspace zabezpieczony przez firmę Knox

Dzięki zabezpieczeniom zapewnianym przez firmę Knox wyświetlacze są wyposażone w Samsung Workspace, który obsługuje bezprzewodowy dostęp do usług w chmurze i kontrolę nad komputerem bez konieczności fizycznego połączenia. Samsung Workspace upraszcza miejsca spotkań, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo.

Wbudowane WiFi i Bluetooth

Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth pozwalają na bardziej spersonalizowane i interaktywne usługi, a także upraszczają sposób, w jaki firmy prezentują treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o uproszczenie sieci, czy też o udostępnienie interaktywnej technologii beacon w sklepie, wyświetlacze serii QMR pomagają firmom wkroczyć w przyszłość handlu detalicznego.

Certyfikat zgodności ze standardami branżowymi

Seria QMR gwarantuje niezawodną funkcjonalność i jest przyjazna dla środowiska. Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) klasa B, spełniająca surowe normy bezpieczeństwa i niezawodności działania, wyświetlacze są również zarejestrowane przez EPEAT, globalne oznakowanie ekologiczne IT.

Informacje o produkcie
Etykieta energetyczna

Pobierz

Model

QM85R 

Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 85''
Typ matrycy IPS LCD
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 1053.01 mm
Obszar widzialny w poziomie 1872 mm
Plamka matrycy 0.4875 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Czas reakcji 8 ms
Jasność 500 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DVI
1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
2 x USB 2.0
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty EMC
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 217 W
Kolor Czarny
Wysokość 1080.8 mm
Szerokość 1897.8 mm
Głębokość 56.7 mm
Waga 48.4 kg
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 85''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Wbudowane głośniki Tak
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Wbudowany tuner TV Nie
Pivot Nie
Powierzchnia matrycy Matowa
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci