• QNAP TS-1253DU-RP-4G

Kod producenta: TS-1253DU-RP-4G
10698.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 796796354

Zostaw telefon

Model TS-1253DU-RP, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Celeron® J4125, 2,0 GHz, oferuje dwa porty 2,5GbE RJ45, zapewniając nawet 2,5 razy większą szybkość niż w przypadku sieci Gigabit Ethernet, i możliwość bardziej płynnego odtwarzania multimediów i codziennego użytkowania. Model TS-1253DU-RP, wyposażony w gniazdo PCIe Gen 2.0 x 2, zapewnia elastyczną możliwość rozbudowy funkcjonalności NAS poprzez instalację różnych kart, aby uzyskać dodatkowe porty sieciowe, buforowanie SSD M.2/poziomowanie Qtier lub łączność Wi-Fi. Model TS-1253DU-RP zapewnia bezpieczeństwo danych dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, poprawie wydajności systemu, a jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo zapisanych wrażliwych danych biznesowych.

Połączenie 2,5GbE zwiększa szybkość współdzielenia plików między grupami oraz jest idealny dla użytkowników domowych do przechowywania multimediów.

Rozszerzenie PCIe umożliwia instalację karty sieciowej 10/5/2,5GbE, karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) lub karty sieci bezprzewodowej QWA-AC2600.

Migawki zapisują pełny stan systemu oraz dane. Pozwalają one szybko przywrócić zapisane wcześniej dane w razie ich przypadkowego usunięcia lub zmodyfikowania.

Wirtualizacja z obsługą skalowalnej pamięci masowej, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

Technologia automatycznego poziomowania Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają stałą optymalizację pamięci masowej.

Możliwość zwiększenia pojemności pamięci masowej przy użyciu niewykorzystanej przestrzeni na innym serwerze QNAP NAS, lub podłączanie modułów rozszerzających serii TR/TL.

Dzięki QNAP możesz stworzyć szybszą sieć

TS-1253DU-RP , wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Celeron® J4125, o taktowaniu 2,0 GHz (zwiększanym do 2,70 GHz), dwukanałową pamięć DDR4 RAM (do 8 GB), dwa porty 2,5GbE Gigabit LAN, zapewnia bezproblemowe odtwarzanie multimediów i codzienne użytkowanie NAS. Dodatkowe opcje wysokiej szybkości sieci zapewniane przez firmę QNAP obejmują przejściówki USB 3.2 Gen 1 do 2,5GbE/5GbE (obsługa N-BASET/Multi-Gig), karty QXG 5GbE/10GbE PCIe i przełączniki QNAP QSW 10GbE. Wszystkie te opcje umożliwiają użytkownikom zrewolucjonizowanie sieci po przystępnej cenie.

 

Możliwość poprawy funkcjonalności serwera NAS przy użyciu karty PCIe

Serwer TS-1253DU-RP jest wyposażony w gniazdo rozszerzeń PCIe Gen 2.0 x 2, zapewniające możliwość elastycznej rozbudowy funkcji serwera NAS i dodawania aplikacji. W celu optymalizacji wydajności systemu, zainstaluj kartę QNAP QM2, aby dodać M.2 SATA lub buforowanie SSD NVMe/łączność 10GbE i możliwość korzystania z poziomowanej pamięci masowej Qtier, uzyskując optymalną wydajność systemu. Instalując QNAP QWA-AC2600 można uzyskać także bezprzewodową łączność. Karta sieciowa QXG-10GbE/5GbE zapewnia dodatkowe porty sieciowe wysokiej szybkości. Można też dodać przystępną cenowo przejściówkę QNAP QNA-UC5G1T USB 3.2 Gen 1 do 5GbE i korzystać z wyższych prędkości sieci lub zwiększyć łączność USB poprzez instalację karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s).

Pamięć podręczna SSD i technologia automatycznego pozycjonowania danych zapewniają zoptymalizowaną wydajność pamięci masowej

Model TS-1253DU-RP obsługuje pamięć podręczną SSD, poprawiającą przepływ wielu losowych operacji wejścia/wyjścia, takich jak wirtualizacja. Technologia Qtier™ umożliwia korzystanie w serwerze TS-1253DU-RP z automatycznego pozycjonowania danych, które nieustannie optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej na dyskach SSD i SATA o dużej pojemności. Technologia Qtier™ 2.0 zapewnia wiedzę o procesach wejścia/wyjścia, która wzbogaca pozycjonowaną pamięć masową SSD o podobną do pamięci podręcznej zastrzeżoną przestrzeń w celu obsługi zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając korzyści z dysku SSD.

Łatwe i bezpieczne zarządzanie plikami

Aplikacja File Station umożliwia centralne zarządzanie plikami zapisanymi w modelu TS-1253DU-RP i w chmurze. Można w łatwy sposób przesyłać pliki z komputera, przeciągać i upuszczać je między folderami, zmieniać nazwy oraz konfigurować uprawnienia do plików i folderów, aby nie dopuszczać do nieautoryzowanego dostępu. Dzięki Microsoft Office Online można bezpośrednio otwierać i modyfikować dokumenty Microsoft Office zapisane w modelu TS-1253DU-RP, bez konieczności ich pobierania na swoje urządzenie lokalne. W przypadku udostępniania wrażliwych/poufnych plików w modelu TS-1253DU-RP, przy użyciu aplikacji File Station możesz zaszyfrować pliki w pliki .qenc, ustawić hasło i użyć aplikacji QENC Decrypter do odszyfrowania pliku.

 

Wielopunktowe tworzenie kopii zapasowych plików, dostęp do nich i możliwość ich synchronizacji

Model TS-1253DU-RP obsługuje popularne protokoły do udostępniania plików (w tym SMB/CIFS, AFP i NFS) dla urządzeń z systemem Windows®, Mac® i Linux®/UNIX®. Za sprawą Qsync (narzędzia zmieniającego serwer QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) każdy plik przesłany do serwera TS-1253DU-RP jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Oprogramowanie Hybrid Backup Sync ułatwia tworzenie kopii zapasowych lub synchronizację danych zapisanych w modelu TS-1253DU-RP na innym serwerze QNAP NAS, zdalnym serwerze lub pamięci masowej w chmurze, i ich synchronizację, w celu łatwego przywracania danych. Dodatkowo technologia QuDedup znacznie poprawia wydajność i wykorzystanie pamięci masowej w przypadku tworzenia kopii zapasowych w wielu wersjach poprzez deduplikację danych kopii zapasowych. Możesz zainstalować na komputerze narzędzie do wyodrębniania QuDedup i przywrócić normalny stan deduplikowanych plików.

Używaj migawek, aby chronić swoje dane

Migawki pozwalają w pełni zapisać stan systemu NAS oraz metadane i mogą być użyte do szybkiego przywrócenia plików do wcześniej zapisanych stanów, jeśli pliki zostaną przypadkowo usunięte/zmodyfikowane lub jeśli system zostanie uszkodzony przez złośliwe oprogramowanie. Migawki opracowane przez firmę QNAP są oparte na blokach i zapisują wyłącznie zmienione dane. Daje to nie tylko oszczędność miejsca w pamięci masowej, ale także skraca czas tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

 

Uzyskuj bieżące informacje o stanie i bezpieczeństwie systemu

Aplikacja Centrum powiadomień obejmuje wszystkie zdarzenia systemowe QTS i ostrzeżenia, zapewniając jedną aplikację do powiadomień. Aplikacja Security Counselor umożliwia ocenę i zaleca ustawienia zabezpieczeń w celu poprawy bezpieczeństwa NAS.

 

 • Bądź zawsze na bieżąco
 • Portal bezpieczeństwa NAS
 

Dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami

Model TS-1253DU-RP można połączyć z popularnymi usługami w chmurze. Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i aktywując lokalną pamięć podręczną w modelu TS-1253DU-RP, można płynnie korzystać z chmury na potrzeby magazynowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z dostępem o niskich opóźnieniach, zapewniając innowacyjne rozwiązanie z wykorzystaniem chmury hybrydowej.


Brama chmury plikowej HybridMount

Dzięki połączeniu z chmurą możesz w elastyczny sposób powiększać pojemność pamięci. Korzystając z aplikacji systemu QTS możesz zarządzać plikami w chmurze i je edytować lub monitorować pliki multimedialne. Rozwiązanie HybridMount jest idealne do współpracy online na serwerze plików i analizy danych na poziomie plików.

 


Brama w chmurze oparta na blokach VJBOD

Montowanie pamięci masowej w chmurze obiektowej jako woluminu opartego na blokach lub jednostki LUN na serwerze NAS. Transmisje danych opartych na blokach polegają na przesyłaniu losowych danych i dużych plików do chmury w oparciu o bloki - przesyłane są zmiany w woluminach opartych na blokach i w jednostkach LUN (np. dodatki, modyfikacje lub usunięcia). Jest to idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań na poziomie korporacyjnym, wymagających przesyłania dużych plików (np. baz danych, woluminów maszyny wirtualnych oraz filmów wideo).

 

Następna generacja rozwiązań do monitoringu

Aplikacja QVR Pro umożliwia wydzielenie na serwerze TS-1253DU-RP dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz wykorzystanie zalet wynikających z możliwości rozbudowy pamięci masowej i zarządzania nią z poziomu systemu QTS. Dzięki QVR Pro zarządzanie kamerami, alokacja miejsca w pamięci masowej, dostęp do widoku na żywo z kamer oraz odtwarzanie stają się dużo łatwiejsze, a aplikacja mobilna QVR Pro Client umożliwia uniwersalne monitorowanie zapisów monitoringu.

*Maksymalna liczba obsługiwanych kanałów różni się w zależności od wybranego NAS, konfiguracji sieci oraz ustawień kamery. 

 • 100 +

  zgodne kamery IP

 • 8

  Bezpłatne kanały kamer IP

 • 24

  maks. liczba kanałów kamer IP

 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

NAS jako platforma dla wielu systemów operacyjnych

Aplikacje Virtualization Station i Container Station oferują wszechstronne rozwiązania do tworzenia zwirtualizowanych środowisk usprawniających infrastrukturę IT firmy, poprawiających przepływ pracy i zwiększających produktywność.Virtualization Station

Aplikacja Virtualization Station umożliwia uruchomienie na serwerze TS-1253DU-RP wielu maszyn wirtualnych z systemami Windows®, Linux®, UNIX® i Android™. Do obsługi wirtualnych maszyn można używać programu Virtual Network Computing (VNC) za pośrednictwem przeglądarki. Aplikacja Virtualization Station to idealne rozwiązanie dla firm, umożliwiające pracę wielu aplikacji na jednym serwerze NAS.

 Container Station

Aplikacja Container Station zapewnia połączenie technologii wirtualizacji LXC i Docker®. Aplikacje można pobrać z wbudowanego rejestru Docker Hub® w celu łatwego importowania/eksportowania aplikacji kontenera i zarządzania kontrolą dostępu, korzystając z łatwej instalacji, możliwości transferu i wysokiej wydajności.

Rozwiązanie do szybkiego twrzenia backupu maszyny wirtualnej (2,5GbE)

Dzięki aplikacji Hyper Data Protector model TS-1253DU-RP może stać się narzędziem do tworzenia kopii zapasowych, bez użycia agentów, na potrzeby nieograniczonych kopii zapasowych maszyn wirtualnych VMware® vSphere i Microsoft® Hyper-V. Hyper Data Protector zapewnia opcje kopii przyrostowych, globalnej deduplikacji, tworzenia harmonogramu kopii zapasowych i kompresję przywracania danych. Dzięki łączności 2,5GbE czas tworzenia kopii zapasowych i przywracanie danych jest znacznie krótszy, co zapewnia przystępne cenowo rozwiązanie do przywracania danych po awarii.

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia rozwiązania do łatwej rozbudowy pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-1253DU-RP w celu przechowania coraz większej ilości danych:


Możliwość zwiększania pojemności pamięci RAID

Dyski o mniejszej pojemności z możliwością wymiany podczas pracy na dyski o większej pojemności, aby zwiększyć pojemność modelu TS-1253DU-RP.

 


Zamontuj moduły rozszerzające

Podłącz dwie obudowy rozszerzające (TR-004U) lub jeden moduł USB 3.2 Gen 2 JBOD (TL-R1200C-RP) i przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej łatwo zarządzaj zwiększaniem pojemności pamięci NAS.

 


Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 

Klucz do większej produktywności

Oparty na aplikacjach system operacyjny QTS oferuje rozwiązania upraszczające tworzenie kopii zapasowych, zarządzanie plikami, wyszukiwanie i wiele więcej.


QmailAgent

Umożliwia centralne zarządzanie i przełączanie pomiędzy różnymi kontami e-mail, tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail na modelu TS-1253DU-RP, a także zabezpieczenie poczty e-mail oraz prywatności danych.

 


Notes Station 3

Aplikacja Notes Station 3 umożliwia czerpanie korzyści ze wspólnego tworzenia notatek oraz zwiększenie produktywności, co przekłada się na wyższą wydajność pracy zespołu.

 


Inteligentna organizacja

Aplikacja Qfiling automatyzuje porządkowanie plików. Pliki są automatycznie umieszczane w folderach zgodnie z wybranymi ustawieniami.

 


Wyszukiwanie pełnotekstowe

Aplikacja Qsirch pozwala szybko znajdować szukane obrazy, pliki muzyczne i wideo, dokumenty, wiadomości e-mail i inne pliki.

 

Możesz przedłużyć gwarancję na sprzęt do 5 lat

Model TS-1253DU-RP jest objęty 3-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Możesz wykupić przedłużenie gwarancji do 5 lat.Procesor Czterordzeniowy procesor Intel® Celeron® J4125 o taktowaniu 2,0 GHz (zwiększanym do 2,7 GHz)
Architektura procesora 64-bitowy x86
Procesory graficzne Intel® HD Graphics 600
Koprocesor arytmetyczny FPU
 •  
Mechanizm szyfrowania
 •  (AES-NI)
Transkodowanie wspomagane sprzętowo
 •  
Pamięć systemowa 4 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 4 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 8 GB (2 x 4GB)
Gniazdo pamięci 2 x SO-DIMM DDR4
Jeśli instalowane są dwa moduły pamięci, moduły w obu gniazdach muszą mieć ten sam rozmiar, a najlepiej aby były również tego samego typu.
Pamięć flash 4 GB (ochrona systemu operacyjnego przed podwójnym rozruchem)
Wnęka dysków 12 dysków 3,5-calowych SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
System jest dostarczany bez dysku twardego.
Lista zgodności dysków twardych znajduje się na stronie https://www.qnap.com/compatibility/
Kompatybilność dysków 3,5-calowe wnęki:
3,5-calowe dyski twarde SATA
2,5-calowe dyski twarde SATA
2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymieniany podczas pracy
 •  
Gniazdo dysku M.2 SSD Opcjonalne poprzez kartę PCIe
Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD
 •  
Port 2,5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) 2 (także obsługa 10M)
Wake on LAN (WOL)
Tylko port 2,5GbE
Ramka Jumbo
 •  
Gniazdo PCIe 1
Gniazdo 1: PCIe Gen 2 x2
Ograniczenia przepustowości PCIe spowodują pogorszenie wydajności NAS 10GbE.
Port USB 2.0 2
Port USB 3.2 Gen 1 2
Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) Opcjonalne poprzez kartę PCIe
Wyjście HDMI 1, HDMI 1.4b
Kształt 2U, do montażu stelażowego
Wskaźniki LED HDD 1-12, stan, LAN, rozszerzenie, zasilanie
Przyciski Zasilanie, reset
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 88,7 × 482,2 × 423,8 mm
Waga (netto) 9,43 kg
Waga (brutto) 14,09 kg
Temperatura robocza 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Temperatura dysków -20 - 70°C (-4°F - 158°F)
Wilgotność względna 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Zasilacz 300W (x2), 100-240V
Pobór mocy: Tryb uśpienia HDD 36,233 W
Pobór mocy: Tryb pracy, typowy 71,195 W
Testy wykonane przy całkowicie zapełnionych dyskach.
Wentylator 2 x 80 mm, 12 V prądu stałego
Poziom dźwięku 24,6 db(A)
Ostrzeżenie systemowe Brzęczyk
Max. Number of Concurrent Connections (CIFS) - with Max. Memory 1500


Gwarancja: Producenta (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci