• Monitor interaktywny wielkoformatowy Newline ATLAS TT-6520ER

Kod producenta: G540201N001
9469.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 85
Kurier - towar wielkogabarytowy 85
Dostępność 7 szt.
Waga 42.5 kg

Monitor interaktywny Newline ATLAS 6520ER

Newline ATLAS (TT6520ER) jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących elastyczność w działaniu – świetnie sprawdzi się zarówno podczas tradycyjnego spotkania lub lekcji, podczas pracy zdalnej lub pracy w trybie hybrydowym, gdy część zespołu pracuje zdalnie, a część stacjonarnie w biurze.

ATLAS gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i niezakłóconą komunikację, dzięki wbudowanym 4 mikrofonom wyposażonym w technologię redukcji szumu i echa. Do transmisji obrazu możesz wykorzystać posiadaną kamerę lub wyposażyć monitor w dedykowany soundbar  Newline Master M-1 z kamerą 4K!

Newline TT6520ER to wyraziste nasycone barwy, dzięki Wide Color Gamut (WCG) oraz komfort dla wzroku, nawet podczas wielogodzinnej pracy, z aktywnym filtrem światła niebieskiego, który nie zmienia kolorów wyświetlanego obrazu.

Podłącz monitor i pracuj z nim od razu dzięki zainstalowanemu systemowi Android 8.0 w rozdzielczości 4K lub korzystaj wygodnie z systemu Windows z komputera OPS (zobacz ofertę komputerów OPS) lub podłączonego laptopa.

 

image
image

Rozdzielczość 4K 60Hz

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.
image

20 punktów dotyku

Umożliwia współpracę przy monitorze i odpowiada za rozpoznawanie gestów. pisanie, rysowanie, współpraca - to wszystko daje 20 punktów dotyku.
image

Wbudowany Android 8

Android 8 posiada własną nakładkę, która umożliwia dostosowywanie widoku do własnych potrzeb. Zawiera przydatne aplikacje i funkcjonalności.
image

Rozpoznawanie obiektowe

To nie tylko gesty, czyli skalowanie lub przesuwanie, to inteligentne rozpoznawanie narzędzia pisarskiego. Monitor interaktywny Newline automatycznie rozpozna pisak oraz gesty, znacznie ułatwiając Ci pracę. Zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach w najbardziej naturalny sposób.
image

Bezpieczny dla oczu

ATLAS dzięki wbudowanemu filtrowi światła niebieskiego jest bezpiecznym rozwiązaniem, gwarantującym komfort pracy.
image

Współpraca z Windows 10

Podczas pracy na monitorze z podłączonym komputerem Rozpoznawanie Obiektowe dla Windows 10 gwarantuje szybką i intuicyjną pracę m.in. z programami MS Office, przeglądarką Windows Edge, zdjęciami czy mapami. Monitor inteligentnie rozpoznaje pisak oraz gesty i automatycznie wykonuje przypisaną do nich funkcję – dzięki temu prezentacje są bardziej dynamiczne.
image

Wbudowane mikrofony

Modele z serii ATLAS mają wbudowaną macierz 4 mikrofonów, dodatkowo model ten można rozszerzyć o dedykowaną kamerę 4K w postaci Soundbara Newline Master M-1, czyni to monitor idealnym narzędziem do wideokonferencji.

 

 

Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline ATLAS?

Newline ATLAS TT-6520ER- Obraz 4K (3840*2160) / 60 Hz dzięki panelowi zgodnemu z WCG (Wide Color Gamut) oraz wbudowanemu filtrowi światła niebieskiego gwarantuje bardzo wyrazisty i jednocześnie bezpieczny dla oczu naturalny obraz. Model został przygotowany do pracy w trybie hybrydowym, dzięki wbudowanej macierzy 4 mikrofonów z technologią redukcji echa i szumów. Do przesyłu obrazu skorzystaj z posiadanej kamery lub rozbuduj ATLAS-a o kamerę 4K, wykorzystując do tego soundbar Newline Master M-1. Do połączenia modelu ATLAS z Master M-1 wystarczy jeden kabel USB-C, monitor posiada dedykowany portem właśnie pod to urządzenie.

Zaprojektowany pod Windows 10

Monitory Newline ATLAS oraz pozostałe modele Newline są kompatybilne z Windows Ink oraz posiadają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami pakietu MS Office. Jak to działa? Wystarczy, że sięgniesz po pisak dołączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, by móc notować na programach pakietu MS Office, ruch całą dłonią wymaże niepotrzebną notatkę, a palcami będziesz mógł sprawnie poruszać się po dokumencie.

Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75”,86”

Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline ATLAS TT-6520ER z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny rozpozna pisak oraz gesty i automatycznie wykona przypisaną funkcję. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego - Newline ATLAS sprawia, że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy suchościeralnej.

image

Dynamiczne USB

Monitor wyposażono w dynamiczne porty USB. Taki typ portów USB współpracuje z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.

Wbudowane mikrofony

Wbudowany zestaw 4 mikrofonów z redukcją echa i szumów ułatwia współpracę, pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów. Dodatkowo model ATLAS można rozbudować o dedykowane akcesorium - soundbar o mocy 40 W (2 x 20 W), z wbudowaną kamerą 4K. Dzięki zastosowaniu dedykowanego złącza oba urządzenia można w prosty sposób zintegrować nie obawiając się, że nie będą ze sobą kompatybilne.

image

EcoSystem Newline

image

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii ATLAS.  Bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.

Do monitora interaktywnego Newline TruTouch TT-6520ER dodawane jest również oporgramowanie Newline BroadCast. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Obraz prezentacji prowadzonej w sali konferencyjnej lub auli wykładowej można udostepniać online  do nawet 200 uczestników. Wystarczy dostęp do internetu. 
Obraz, bez dźwięku, można transmitować do dowolnej lokalizacji.

image
image

Display Management to jeszcze jedno oprogramowanie dostępne dla każdego posiadacza monitorów interaktywnych Newline. Umożliwia ono zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.

Wybrane cechy monitorów serii ATLAS (ER):

 • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
 • 20 punktów dotyku
 • Android 8.0 (w rozdzielczości 4K i o parametrach 4GB RAM / 64 GB ROM)
 • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach
 • Wbudowany filtr światła niebieskiego nie wpływający na barwy wyświetlanego obrazu
 • Wbudowane 4 mikrofony z redukcją szumów i echa
 • OTA - Aktualizacja Androida bezpośrednio z Internetu bez konieczności stosowania zewnętrznych urządzeń
 • Panele zgodne z WCG (Wide Color Gamut)
 • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
 • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Powłoka Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza
 • Powłoka Anti-fingerprint - niweluje zostawianie śladów na ekranie monitora i ułatwia czyszczenie ekranu
 • Hartowana szyba
 • 3 wejściowe porty HDMI (2x  2.0, 1 x 1.4) oraz port VGA pozwalają w prosty sposób podłączyć inne urządzenie.
 • 1 wyjściowy port HDMI umożliwi przekazanie na dodatkowe urządzenie sygnału 4K z odświeżaniem 60 Hz
 • Głośniki 2 x 15 W z możliwością rozbudowy o dedykowany soundbar Newline o mocy 2 x 20 W (40 W)
 • 3-letnia gwarancja (elektronika i matryca)
 • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) oraz Teach Infinity II (dla systemu Windows) - pozwala przygotować lekcję lub prezentację biznesową
 • Oprogramowanie do zarządzania i bezprzewodowej prezentacji: Newline Cast, Newline BradCast, Display Management oraz opcjonalnie możliwość dokupienia oprogramowania Newline Launch Control
 • Współpracuje z platformami Windows, Mac oraz Linux
Mikrofon TAK - 4 szt. z redukcją echa i szumów
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna 65''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Zainstalowana pamięć RAM 4 GB
Liczba portów LAN 1
Gwarancja 3 lata
Jasność 400 cd/m2
Kontrast 4000
Kąt widzenia 178
Powłoka matrycy Antyodblaskowa
Wymiary 1428.48x803.52 mm
Głośniki 2 x 15W
Pamięć ROM 64 GB
Wejścia HDMI 2 szt. (HDMI 2.0 x 2)
RS232 1 szt.
VESA 600 x 400
Waga 42.5 Kg
WiFi Android TAK 2.4 Ghz / 5 Ghz | Możliwość korzystania z WiFi i funkcji Hot-Spot jednocześnie
Waga z opakowaniem 52.5 Kg
Wyjścia jack 3.5mm 1 szt.
Formaty multimedialne Image; JPEG. BMP. PNG Video; MPEG1. MPEG2. MPEG4.H.264.HEVC/H.265.MVC.AVS.AVS+.WMV3.VC1.Motion JPEG.VP8.VP9.RV30/RV40 Audio;MPEG1/2 @LAYER1;@LAYER2;@LAYER3.EAC3.ACCLC.HEAAC.VORBIS.LPCM.IMA-ADPCM.MS-ADPCM.G711 A/MU-LAW.LBR(COOK).FLAC
Żywotność panelu min. 50 000h
USB USB typ A x 5 ( 4 porty USB 2.0 Dynamiczne | 1 port USB 3.0 Android )
Komputer OPS OPCJA
Wersja systemu Android 8.0
CPU A73 x 2 + A53 x 2 ( A53 1.05-1.3 GHz| A73 1.15-1.5 GHz)
Aktualizacje z internetu (OTA) TAK
Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi Newline Cast
Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych Tak- Broadcast do 200 urządzeń
Zarządzanie zdalne grupą monitorów Tak- Oprogramowanie DisplayManagment
Wyjście optyczne 1 szt.
Rodzaj panelu LED (WCG + wbudowany filtr światła niebieskiego)
Wejścia USB-C TAK 1 szt. (USB-C do podłączenia opcjonalnej kamery 4K Newline Master M1)
Głębia kolorów 1.07 mld (8bit+FRC)
Tryb tablicy interaktywnej TAK
Wbudowana kamera OPCJA / Newline Master M1 (Kamera 4K montowana do monitora)
Czujnik światła TAK
Wyjścia HDMI 1 szt.
DisplayPort Nie
Wejścia VGA 1 szt.
Wyjście AV NIE
Sposób montażu Ścienny lub na podstawie mobilnej
Komunikacja z komputerem USB-AA
W zestawie Monitor x 1 | Kabel USB x 1 | Pilot x 1 | Kabel HDMI x 1 | Kabel zasilający wersja europejska x 1 | Piórko x 1 | Instrukcja obsługi x 1 | Oprogramowanie |
Adnotacje ekranowe TAK
Pobór mocy Maximum 250W | Standby Mode 0.5W
Zasilanie AC 100-240V. 50/60Hz
Temperatura przechowywania 0℃-40℃/10%-90%
Optical Bonding NIE
Hartowane szkło H7
Technologia dotyku (IR) Pozycjonowanie w podczerwieni
Ilość pkt dotyku 20 pkt
Rozdzielczość dotyku 32767 x 32767
Wsparcie HID TAK
Współpraca z Windows Ink Tak - Automatyczne rozpoznawanie narzędzi
Wejście mikrofonowe TAK
Oprogramowanie Teach Infinity II | IdeaMax (wymaga rejestracji)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Producenci