• Kategorie
  • Parametry
  • Moduły SFP, DAC

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupl...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.12 kg.
258.18
Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Zaprojektowany do obsługi odległości do 300 metrów, DEM-431XT to wysokowydajny nadajnik-odbiornik SFP + z obsługą 850 nm. Obsł...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 0.085 kg.
1218.90
Zastosowanie produktu Moduł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym wł...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 4 szt.
Waga 0.12 kg.
96.50
Moduł UF-RJ45-1G umożliwia podłączenie miedzianych połączeń Ethernet RJ45 do istniejących portów SFP + Informacje o produkcie Standard SFP+ Zasięg 1...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 26 szt.
Waga 0.02 kg.
66.92
Transceiver SFP-LX-10 Firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji H...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 0.045 kg.
599.70
Transceiver 1000Base-SX SFP Wydajna i elastyczna łączność gigabitowa Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w stand...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 8 szt.
Waga 0.04 kg.
433.81
Moduł SFP UF-MM-1G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 850 nm Zasięg 550 m Rodzaj światłowodu Multi-mode ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.04 kg.
78.06
Moduł SFP+ UF-MM-10G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 850 nm Zasięg 300 m Rodzaj światłowodu Multi-mode ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 4 szt.
Waga 0.06 kg.
178.40
Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 3 km Rodzaj światłowodu Single-mode ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.04 kg.
105.94
1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 500 m Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.04 kg.
417.35
UF-RJ45-10G Moduł UF-RJ45-10G umożliwia podłączenie miedzianych połączeń Ethernet RJ45 do istniejących portów SFP + Informacje o produkcie Standard SFP+ ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.03 kg.
306.64
Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1310 nm Zasięg 10 km Rodzaj światłowodu Single-mod...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 1 szt.
Waga 0.06 kg.
395.85
1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 10 km Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 11 szt.
Waga 0.05 kg.
721.51
- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP - Pasuje do urządzeń...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 3 szt.
Waga 0.037 kg.
218.67
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełącznik&#...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.11 kg.
63.41
Zastosowanie produktu Moduł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym wł...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Waga 0.12 kg.
57.87
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 100 m ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Waga 0.04 kg.
169.42
Moduł SFP S-31DLC20D to jednomodowa wkładka SFP umożliwiająca transmisję z prędkością do 1.25 Gbps na odległość do 20 kilometrów. Mikrotik S-31DLC20D pracuje na fal...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar dostępny w magazynie)
Waga 0.025 kg.
98.32