• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Intellinet

Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Et...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.34 kg.
208.78
Informacje o produkcie Architektura sieci FastEthernet Porty we/wy 1 x 10/100 Mbit/s PoE Pasmo 2,4 GHz 5 GHz Standardy 802.3u 802.11ac...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 9 szt.
Waga 0.499 kg.
304.28
Tester PoE + Intellinet Network Solutions jest detektorem , który potwierdza połączenia 802.3af i 802.3at. Wskazuje również na istnienie i rodzaj Urządzenia do pozy...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.067 kg.
91.62
Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm - Transfer danych: 100 Mb/s; - Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans 100 m; - Port R...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.346 kg.
201.14
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 100 m ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 0.04 kg.
168.84
Przełącznik Ethernet 5x 10/100 Mbps RJ45 desktop Łatwo dodaj więcej komputerów lub innych urządzeń do swojej sieci. Informacje o produkcie Klasa przełączn...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 8 szt.
Waga 0.36 kg.
76.99
Karta sieciowa 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI Express - Obsługa prędkości Gigabit z wykorzystaniem standardowego okablowania - Nie wymaga zastosowan...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 24 szt.
Waga 0.095 kg.
53.69
- Rozszerza istniejące połączenie PoE powyżej limitu 100 metrów - Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki wykorzystan...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.186 kg.
364.91
Karta sieciowa 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI - Obsługa prędkości Gigabit z wykorzystaniem standardowego okablowania - Nie wymaga zastosowania okabl...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.12 kg.
49.38
Rozwiązania sieciowe Intellinet. Podstawowe listwy zasilające PDU (Power Distribution Unit) zapewniają niezawodną dystrybucję zasilania za pośrednictwem pojedynczeg...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 27 szt.
Waga 1.12 kg.
130.76
Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBI...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 8 szt.
Waga 0.04 kg.
108.83
- Umożliwia zasilanie poprzez kabel sieciowy skrętkę jednego urządzenia sieciowego PoE zgodnego z IEEE 802.3af - Idealny do zastosowań w mi...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 9 szt.
Waga 0.465 kg.
122.01
19-calowy inteligentny system dystrybucji zasilania do montażu w szafach, monitoruje moc, temperaturę i wilgotność. Informacje o produkcie Liczba gniazd ty...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 2.415 kg.
845.39
Jednostka dystrybucyjna 19" 1U Rack 8-wyjściowy C19 (PDU) Nasza nowa seria 19" do montażu w szafie PDU stawia na innowacyjności i praktyczności Intellinet Network S...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
Waga 1.065 kg.
124.87
Rozwiązania sieciowe Intellinet Gigabitowy PoE + Media Converter oferuje uproszczoną migrację z opartego na miedzi Ethernetu na Fibre Ethernet, zapewniając zasilani...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 0.78 kg.
404.36
Rozszerz zakres zasięgu PoE - nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Informacje o produkcie Architektura sieci GigabitEthernet Porty we/wy 1 x 10/...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 0.162 kg.
505.58
Listwa zasilająca rack 19 1U 110V-250V/10A 8 gniazd C13 kabel 2m długości. Informacje o produkcie Liczba gniazd typu C13 8 Długość przewodu 2 m ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 8 szt.
Waga 0.94 kg.
104.98
- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP - Pasuje do urządzeń...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 0.037 kg.
218.08