• Hulajnoga Elektryczna Motus Pro 10 Sport GT 60V

Kod producenta: HUKIMOPRO10SPGT60V
Brak towaru
15116.89
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.

Hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT 60V

Nowy Motus PRO10 Sport GT 60V powstał, by poprawić ideał. Dodać mocy, sportu, emocji, zasięgu i komfortu aby jeszcze raz przesunąć granice perfekcji i pokazać, czym może być hulajnoga doskonała. Posiada dwa silniki, o łącznej mocy 3600 W, pozwalając osiągnąć prędkość do 82 km/h i przejechać do 84 km na jednym ładowaniu. Z tą hulajnogą zdążysz wszędzie na czas. Opona o średnicy 10 cali to większa przyczepność na zakrętach, wygodna jazda na wprost i stabilne przyśpieszanie. Każdy dodatkowy milimetr kontaktu opony z podłożem to dodatkowe możliwości: sportowa dynamika, crossowa zwinność i stałe poczucie bezpieczeństwa.

image

Dwa amortyzatory na każdym kole

Jeden amortyzator jest jak jeden dobry but. Jest wygodny, ale do chodzenia trzeba dwóch. Dopiero mając je oba (buty lub amortyzatory) idziesz lub jedziesz tak, jak chcesz. W hulajnodze zastosowano podwójną amortyzację sprężynową z przodu i z tyłu. Łącznie między Tobą a kołami pracują więc aż cztery amortyzatory, po dwa z każdej strony. Komfortowa, ale sprężysta i zapraszająca do dynamicznej jazdy amortyzacja to jeden z sekretów GT.

image

Pełna kontrola

Mocowanie kierownicy jest zaprojektowane tak by było mocne, trwałe i komfortowe przy jeździe i przy składaniu. Nowe i jeszcze wygodniejsze są też gripy oraz cała ergonomia, dopasowana do różnego wzrostu i postury klientów. Nowoczesny wyświetlacz wielofunkcyjny jest mocny jasny i o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wszystkie informacje są wyraźne. Tak właśnie powinna komunikować hulajnoga prawdziwie luksusowa i prawdziwie sportowa. 

image

Bezpieczeństwo w każdym calu

Ile szybkości, tyle bezpieczeństwa. Im lepiej hulajnoga się rozpędza, tym lepiej powinna hamować, jeździć i skręcać. Zatrzymujesz się równie łatwo, jak przyśpieszasz. Dlatego Motus PRO10 Sport GT 60V dostał skuteczne hamulce tarczowe, stosownie do możliwości silnika. Przyśpiesz, zwolnij, start, stop, start i tak cały czas. Prędkość masz zawsze pod kontrolą. Na tym polega prawdziwie sportowa dynamika. Przednie światła są dużo mocniejsze, byś był dużo bezpieczniejszy. Testowane w najróżniejszych warunkach oświetlenia i widoczności, byś mógł zawsze być pewien, że widzisz wszystko, co ważne, i że inni widzą Ciebie.

image

Przenoszenie

Motus PRO10 Sport GT 60V zachwyca nawet, gdy stoi w miejscu i go niesiesz go w ręku. Składa się łatwo jak parasol. Zatrzymujesz się, składasz kolumnę kierownicy i niesiesz hulajnogę niczym walizkę. Gdy zaś będziesz gotowy do startu, znów jeden ruch wystarczy, by GT po raz kolejny zachwycił Cię dynamiką i stabilnością od pierwszego metra. I tak za każdym razem, każdego dnia.

image

Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 125 x 71 x 53 cm
Kolor czarno-czerwony
Akumulator 25600 mAh
Masa 34,8 kg
Materiał Rama: Kute aluminium | Opony: Dętkowe
Zasięg 84 km
Czas ładowania 7-13 godziny
Maksymalne obciążenie 135 kg
Maksymalna prędkość 82 km/h
Hamowanie hydrauliczne (przód i tył)
Oświetlenie Światła LED
Klasa ochrony IP54 - odporność na brud, kurz i zachlapanie
Moc silnika 2 x 1800W
Rodzaj kół dętkowe
Średnica kół 10"
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci