• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - D-Link

Switch DGS-3630-28PC/SI 20GE 2xSFP 2xSFP+ 20 portów 10/100/1000BASE-T PoE 4 porty Combo 10/100/1000BASE-T PoE/SFP 4 porty 10G SFP+ Obsługuje IEEE 802.3af/at Po...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 3 szt.
Waga 8.5 kg.
11884.98
Przełączniki DXS-1210 to przystępne cenowo urządzenia przeznaczone dla wielu sieciowych zastosowań w firmach o każdej wielkości. Informacje o produkcie Kla...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 1 szt.
Waga 4.5 kg.
6004.98
Informacje o produkcie Klasa przełącznika Niezarządzalny Zastosowanie Dom i małe biuro (do 16 portów) Warstwa przełączania L2 Architektur...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 2.7 kg.
1188.29
Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki L3 Seria DGS3630. Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie Średnie i duże f...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 3 szt.
Waga 5.23 kg.
7115.36
Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki L3 Seria DGS3630. Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie Średnie i duże f...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 4 szt.
Waga 5.5 kg.
11153.83
Informacje o produkcie Klasa przełącznika SMART Zastosowanie Dom i małe biuro (do 16 portów) Warstwa przełączania L3 Architektura sieci ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 7.4 kg.
5016.68
Przełącznik DGS-3130-30S/SI 24GE 2x10G 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie Średnie i duże firmy (powyżej 16 po...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 1 szt.
Waga 3.9 kg.
3947.47
Przełącznik DGS-3130-30TS/SI 24GE 2x10G 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie Średnie i duże firmy (powyżej 16 p...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 4 szt.
Waga 3.9 kg.
3344.48
Przełącznik DGS-3130-54PS/SI 48GE PoE 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie Średnie i duże firmy (powyżej 16 por...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 7.5 kg.
8193.91
Przełącznik zarządzalny D-Link DGS-3630-28SC/SI Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki warstwy L3 to rodzina urządzeń zaprojektowanych z myślą o małych i śr...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 1 szt.
Waga 5.2 kg.
7515.31
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światło...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 1 szt.
Waga 0.05 kg.
229.77
Router DWR-953V2 4G LTE 1WAN/LAN 3LAN AC1200 Router LTE Wi-Fi Kat.4 AC1200 DWR-953V2 umożliwia bezproblemowe przełączanie się na zapasową sieć komórkową LTE, gdy sz...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 9 szt.
Waga 0.665 kg.
639.99
Informacje o produkcie Architektura sieci GigabitEthernet Porty we/wy 2 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x Port konsoli (RJ-45) Pasmo 5 GHz 2,4 GHz ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 9 szt.
Waga 1.274 kg.
1552.31
Gigabitowy router Wi-Fi DIR-842V2 AC1200 to wydajne rozwiązanie sieci bezprzewodowej przeznaczone dla małych biur i biur domowych (SOHO). Dzięki połączeniu szybkiej...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 8 szt.
Waga 0.585 kg.
225.15
Przełącznik niezarządzalny DGS-105GL Gigabitowa transmisja danych w kompaktowym wydaniu Przeznaczony dla segmentu SOHO 5portowy gigabitowy niezarządzalny przełączn...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 30 szt.
Waga 0.3 kg.
61.33
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi AC1200 (DAP-1620) to przenośne urządzenie umożliwiające rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi można podłąc...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 29 szt.
Waga 0.36 kg.
221.49
Bezpieczeństwo każdego zdarzenia. With built-in Wbudowana funkcja wykrywania osób oparta na sztucznej inteligencji zapewnia lepszą ochronę domu. Teraz dowiesz się...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 27 szt.
Waga 0.637 kg.
441.32
Zarządzane gigabitowe przełączniki dostępowe Seria DGS-2000 zapewnia zróżnicowany zakres gęstości portów Gigabit, aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie łączności ...
Wysyłka w ciągu 24h (jeśli towar jest dostępny w magazynie)
Dostępność 2 szt.
Waga 2.12 kg.
963.27