• Creative Labs Karta dźwiękowa wewnętrzna Sound Blaster AE-7 DAC

Symbol: 70SB180000000
Interfejs PCIe
1147.71
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 29
Dostępność 30 szt.
Waga 0.75 kg

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 796796354

Zostaw telefon

Karta dźwiękowa wewnętrzna Sound Blaster AE-7 DAC

Najnowszy Sound Blaster AE-7 podnosi poprzeczkę - usłysz idealną czystość dźwięku i ogromne doświadczenie Sound Blaster w przetwarzaniu dźwięku oraz przekonaj się, jak wieloletnie doświadczenie Creative wpływa na jakość dźwięku.

DAC
Wysokiej rozdzielczości przetwornik ESS SABRE klasy 9018 z niezwykle czystym strumieniem dźwięku cechujący się zakresem dynamiki 127 dB DNR

THD + N
Do -120 dB, 0,0001%

Zdolności odtwarzania
Czysty, idealny dźwięk przy 32-bit / 384 kHz PCM oraz odtwarzaniem DSD64

Wzmacniacz słuchawkowy
Niezwykle niska impedancja wyjściowa 1, wsparcie 16 do słuchawek studyjnych o impedancji 600, w tym wysokiej jakości planarne, magnetycznie słuchawki.

Dźwięk przestrzenny i kodowanie
Niezależny dźwięk przestrzenny 5.1 dla głośników, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 dla głośników i słuchawek, Dolby Digital Live, kodowanie DTS Connect i wirtualizacja przestrzenna Sound Blaster

Wygoda

Moduł kontroli dźwięku - umożliwiający szybki dostęp do pokrętła głośności, złącza I/O 6,3 mm i 3,5 mm do mikrofonu i słuchawek. Dodatkowo układ mikrofonów zapewniający bezproblemową komunikację

Efekty dźwiękowe
Pełen zestaw udoskonaleń audio, w tym konfigurowalny korektor i profile dźwiękowe, Surround, Crystalizer, Bass, Smart Volume i Dialog Plus, które dodatkowo wzmacniają dźwięk. W przypadku graczy Scout Mode to funkcja, której nie można przegapić!

Dostosowanie
Nowe i ulepszone oprogramowanie Sound Blaster Command do dalszego dostosowywania dźwięku, z szybkim włączaniem i wyłączaniem przełącznika do aktywacji lub dezaktywacji efektów przetwarzania dźwięku

Dźwięk Z Przyspieszeniem Sprzętowym
Dodanie AE-7 do komputera oznacza w zasadzie jedną rzecz - jest to dodanie dedykowanego czterordzeniowego procesora zaprojektowanego w celu dostarczania za pośrednictwem komputera niezwykle czystego i wzmocnionego dźwięku bez przeciążania procesora. Sound Blaster zarządza przetwarzaniem dźwięku jedynie przez kartę, zwalniając moc obliczeniową procesora na inne zadania.

Czysta I Żywa Czystość Dźwięku
Ulepszony dźwięk będzie brzmiał tak dobrze jak dostarczające go komponenty, a w przypadku AE-7 nie obowiązują żadne ograniczenia. AE-7 jest wyposażony w przetwornik DAC klasy 9018 ESS SABRE, który zapewnia niezwykle czysty strumień audio z zakresem dynamiki 127 dB DNR przy częstotliwości odtwarzania do 32-bit / 384 kHz PCM i odtwarzaniem DSD64. Jeśli celem poszukiwań jest nieskazitelnie czysty dźwięk, AE-7 przekroczy wszelkie oczekiwania.

Dostosowany, Niezależny, Podwójny Wzmacniacz Słuchawkowy Xamp
Komponenty klasy audiofilskiej i jakości kinowej zasługują na wzmacniacz słuchawkowy klasy audiofilskiej. AE-7 wyposażony jest w podwójny wzmacniacz słuchawkowy Xamp, w którym każdy nausznik otrzymuje swoją własną moc od pierwszego etapu wzmocnienia aż po wytworzenie dźwięku.

Efektem końcowym jest jedwabiście gładki dźwięk, niezależnie od tego, jak dynamiczna lub wymagająca może być dana scena dźwiękowa. W przypadku profesjonalnych użytkowników niezależny podwójny wzmacniacz Xamp zaspokaja nawet najbardziej wymagające potrzeby cechujące audiofilów poszukujących muzyki w jej oryginalnej formie i chcących jej doświadczać zgodnie z zamierzeniami twórców.

Zapewnia także niezwykle niską impedancję wyjściową 1, która może zasilać słuchawki studyjne o impedancji 600, w tym wysokiej jakości planarne, magnetycznie słuchawki.

Niezależny I Wirtualny Dźwięk Przestrzenny W Jakości Kinowej
Bez względu na to, czy chodzi o słuchawki czy głośniki, AE-7 jest w stanie przyjmować źródła stereo lub wielostrumieniowe i przekształcać je w porywający, kinowy dźwięk. Obsługuje niezależny dźwięk 5.1 na głośnikach i wirtualny dźwięk przestrzenny do 7.1 na głośnikach i słuchawkach. Istnieje możliwość łatwego przełączania się między słuchawkami i głośnikami w czasie rzeczywistym, w sytuacji gdy można w pełni cieszyć się mocą basów lub trzeba skorzystać z opcji słuchawek.

Dolby Digital Live i kodowanie DTS Connect dodatkowo wzbogacają ofertę przekazywania dźwięku do zewnętrznych urządzeń audio.

Niewiarygodne Przetwarzanie
I to nie wszystko! Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w przetwarzaniu dźwięku Sound Blaster AE-7 zapewnia pełen zestaw udoskonaleń. Surround pozwala w pełni pogrążyć się w muzyce, Crystallizer pomaga poprawić zakres dynamiki dźwięku, a Bass daje większą siłę uderzenia na niskich tonach. Co więcej technologia CrystalVoice wzmacnia głos w celu uzyskania czystych nagrań i komunikacji w trakcie gry.

Pełna kontrola nad zestawem audio
Nowo zaprojektowany pakiet oprogramowania Sound Blaster Command został udoskonalony w oparciu o opinie użytkowników i członków społeczności. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej dostosować dźwięk do konkretnych potrzeb.

Chodzi o czysty dźwięk bez efektów i przetwarzania podczas słuchania muzyki? A może lepiej przekraczać kolejne granice doświadczania dźwięku poprzez wykorzystanie ulepszonych efektów dźwiękowych Sound Core3D w grach? Opcja zapisywania wielu profili i płynnego przełączania się między nimi zwiększa możliwości w zakresie zmiany muzyki, gier lub filmów.

Moduł Kontroli Dźwięku
Łatwa kontrola dzięki ACM, który jest zintegrowany z wbudowaną magistralą mikrofonów, złączami 6,3 mm i 3,5 mm dla wejść i wyjść mikrofonu i słuchawek. Głośność można wygodnie regulować za pomocą pokrętła na urządzeniu ACM - wszystko znajduje się w zasięgu ręki.

Informacje o produkcie
Interfejs PCIe
Stosunek sygnału do szumu 127 dB
Próbkowanie 32 bit
Częstotliwość próbkowania 384 kHz
Złącza 1x 3,5mm minijack Mikrofon
3x 3,5mm minijack Głośniki
1x 3,5mm minijack Słuchawki
1x Wyjście optyczne TOSLINK
Kolor Czarny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci